Skip to main content

درباره زرین مهد شیمی

در شرکت زرین مهد شیمی، ما افتخار می‌کنیم که به عنوان یک تولید کننده و تامین کننده برجسته ترکیبات شیمیایی گسترده از جمله مواد ذیل در این صنعت در حال فعالیت می‌باشیم و با تکیه بر دانش بهترین کارشناسان و متخصصان ایرانی با تعهد به کیفیت، نوآوری و رضایت مشتری، خود را به عنوان یک نام تجاری معتبر در صنعت معرفی کرده‌ایم.

کارخانه در شهرک صنعتی شرق سمنان و در زمینی به وسعت ۲۴۰۰۰ متر مربع واقع گردیده است.

تعهد به بهترین بودن

ما متعهد به تولید و تحویل ترکیبات شیمیایی با کیفیت بالا هستیم که نیاز صنایع مختلف را برآورده می‌سازد. امکانات پیشرو و تدابیر سختگیرانه در جهت کنترل کیفی محصولات این اطمینان را می‌دهد که محصولات ما به استانداردهای بین‌المللی مطابقت دارند و انتظارات صاحبان صنایع را برآورده می‌سازد.

نوآوری و ثبات

به عنوان یک شرکت آینده‌نگر، ما بر نوآوری و ثبات در همه جنبه‌های عملکرد خود تأکید داریم. تلاش شرکت بر این است که به صورت مداوم در جهت بهبود دامنه محصولات و بهینه سازی خطوط تولید خود قدم بردارد. علاوه بر این، تلاش می‌کنیم تا در حفظ محیط زیست بکوشیم، به گونه‌ای که روش‌های تولید ما حداقل تأثیرات زیست‌محیطی را داشته باشد.

دامنه محصولات و کاربردهای آنها

ترکيبات شيميائي ارائه شده توسط شركت زرين مهد شیمی، به گروه گسترده‌ای از صنایع خدمت مي‌كند. از استفاده اسید سولفوريك در فرآیندهای تولید که میزان مصرف آن در هر کشور شاخص صنعتی آن کشور می‌باشد تا نقش مهم دی‌کلسیم فسفات در خوراك دام و طيور، محصولات ما نقش حياتي در بخش‌های گوناگون دارند و به رشد و موفقيت كسب‌وكارهای مشتريان كمك كرده‌اند.

اسید سولفوریک     H2SO4

اولئوم 20%         H2S2O7

کلسیم کلراید          CaCl2

 دی‌کلسیم فسفات 2آبه          CaHPO4.2H2O

منیزیم سولفات               MgSO4.xH2O

سدیم سولفیت

Na2SO3

سدیم بی‌سولفیت

NaHSO3

سدیم متا‌سولفیت

Na2S2O5

سدیم متابی‌سولفیت

NaHS2O5

همکاری با ما

با انتخاب شرکت زرین مهد شیمی به عنوان تامین کننده مواد مورد نیاز خود، شما به محصولاتی با بالاترین کیفیت دست پیدا می‌کنید. تعهد ما به نوآوری و ثبات نقطه تمایز ماست و باعث شده که ما به عنوان یک شرکت قابل اعتماد برای شرکت‌های طالب محصولات شیمیایی با کیفیت بالا شناخته شویم.

راه‌های ارتباطی

تلفن گویا: 88650048-021 

واتساپ: 9356301446-98+

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تماس با ما

برای هرگونه سوال، سفارش یا اطلاعات بیشتر درباره محصولات و خدمات ما، لطفا با ما تماس بگیرید. مشتاق شروع همکاری با شرکت شما هستیم تا محصولاتی منطبق بر نیازهای خاص شما ارائه دهیم.

در انتها، شرکت زرین مهد شیمی با ارائه محصولات با کیفیت بالا، راه حل های نوآورانه و خدمات بی نظیر به مشتریان، به عنوان چراغی برای تعالی در صنایع شیمیایی ایستاده است. ما متعهد به حمایت از رشد و موفقیت مشاغل از طریق محصولات شیمیایی برتر خود هستیم. همین امروز با ما تماس بگیرید و تفاوتی که شرکت شیمیایی زرین مهد شیمی می‌تواند برای شرکت شما ایجاد کند را تجربه کنید.

گواهینامه ها و افتخارات

  • Iso 1

  • Iso 2

  • Iso 4

  • Iso 3

  • Iso 5

  • Certify 01

  • Certify 02

  • Certify 03

    شرکای تجاری