farsi   english

درباره ما

about picاينجانب عباسعلی شهنما، مدیر عامل شرکت زرین مهد شیمی خدمات دولتي خود را در كارخانجات شيميايي صنايع دفاع انجام داده و در اين كارخانجات مشاغل مختلفي را عهده دار بوده ام .

  • كارآموزي در بدو استخدام در واحدهاي مختلف توليد مواد شيميايي
  • مديريت توليد در كارخانجات توليد آلفا سلولز
  • مديريت توليد در كارخانجات نيترو سلولز
  • مديريت توليد در كارخانجات اسيد سولفوريك و اسیدنيتريك
  • مديريت توليد در كارخانجات توليد الكل اتيليك و دي اتيل اتر
  • مديريت طرح و برنامه در مجتمع توليد كارخانجات شيميايي پارچين
  • مديريت توليد در كارخانجات شيميايي پارچين
  • و دهها مورد ديگر ...

در سال 1374 بافتخار بازنشستگي از خدمات دولتي نايل گرديدم . در اين سال با توجه به تجربيات طولاني مدت و گران قيمت در بخش صنعت شيميايي كشور بر اساس انتخاب سه راهكار مختلف به شرح زير فعاليتهاي خود را ادامه دادم .

الف : طراحي واحدهاي شيميايي مختلف

ب : مشاوره در امر بهره وري و بازدهي بهتر و يا نصب دستگاهها و ماشين آلات

ج : توليد

رزومه شرکت زرین مهد شیمی

شرکت زرین مهد شیمی به منظور فعالیت در زمینه تولید انواع کودهای شمیائی و مواد اولیه مورد نیاز این صنعت – هم چنین در مورد تولید خوراک دام و طیور و صادرات و واردات اینگونه مواد و کلیه مواد اولیه در ارتباط با این تولیدات در تاریخ 87/4/30 در ثبت شرکت های تهران تحت شماره 153269 به ثبت رسیده است .
شرکت با استفاده از کادر پرسنلی ورزیده و تخصصی چه در سهامداران شرکت و یا بصورت همکارهای مستقیم و تمام وقت وچه به صورت همکاری غیر مستقیم و پاره وقت از پرسنل متخصص در زمینه های مختلف استفاده مینماید .بصورت جنبی وخارج از محدوده شرکت نسبت به طراحی واحد های شیمیائی مختلفی در زمینه تولید انواع کود و مواد وابسته اقدام می گردد در این راستا می توان در زمینه:

- طراحی کارخانجات شیمیائی فوق الذکر و نظارت بر نصب و راه اندازی آنها
- مشاوره در امر خرید و معرفی فرو شندگان مختلف با ارائه وندورلیست
- تامین تجهیزات مکانیکی – برقی کنترلی
- بهینه سازی خطوط تولید مرتبط با موارد فوق
- کنترل آلایندگی سیستم های موجود
- و موارد مشابه به اقدام نمود

این شرکت دارای یک واحد تولید اسید سولفوریک با ظرفیت هشتاد تن در روز می باشد که در شهرک صنعتی سمنان واقع شده ودر کنار آن مقداری از اسید تولیدی به مصرف تولید سولفات روی و سولفات آلومینیوم میرسدآب مقطر نیز به عنوان یک تولید جانبی بفروش میرسدودرحال حاضر بررسی فنی و اقتصادی برای احداث واحدهای اسید فسفریک – سولفات پتاسیم- اسید کلریدریک – دی کلسیم فسفات – کلرو کلسیم به پایان رسیده است.و به زودی عملیات اجرائی شروع خواهد شد در رابطه با واردات کودهای شیمیائی مانند انواع NPK و هم چنین سولفات منگنز اقدام شده است.واردات دی کلسیم فسفات نیز در حال انجام است.